Aktualności Drukuj Zapisz

Przedszkolaki zwiedzają szkołę .

"Sówki" i " Niedźwiadki" poznają szkołę do której będą chodziły od września .

We wtorek  07.05.2024 r. grupy  „Sówek” i  „Niedźwiadków” udały się z wizytą do Zespołu Szkół w Kamionce im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego  . Dla  części naszych przedszkolaków ten rok szkolny jest ich ostatnim spędzanym w przedszkolu. Przed nimi w niedalekiej przyszłości nowe wyzwanie – nauka w szkole. Celem tej wizyty było bliższe poznanie  budynku szkoły  . Dzieci zostały bardzo miło przyjęte. Po szkole oprowadzała gości pani Anna Podleśna – nauczyciel klas początkowych I -III. Dzieci miały okazję obejrzeć sale lekcyjne, stołówkę, świetlicę, bibliotekę,  zobaczyć, gdzie się znajduje gabinet dyrektora oraz obejrzeć przygotowane przez starszych kolegów przedstawienie pt. „ Trzy świnki”. Przedszkolaki miały możliwość wzięcia udziału w przygotowanych dla nich zajęciach, usiąść w ławce szkolnej. Pełne wrażeń wróciły do przedszkola, by podzielić się swoimi spostrzeżeniami z młodszymi kolegami oraz rodzicami.Bardzo dziękujemy za zaproszenie i poświęcony przeszkolakom czas .Mamy nadzieję, że to cenne doświadczenie pomoże dzieciom i ułatwi im przekroczenie progu szkoły we wrześniu !

 

Autor: ankakrupa
Powrót
Logo Biuletyn informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Godło polski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Dziecko z aparatem
Galeria
Laptop
Nauczanie online
Osoba podpisująca dokument
Statut
Telefon
Kontakt