Aktualności Drukuj Zapisz

Spotkanie z Policjantem

Spotkanie z Policjantem

Dzisiaj w przedszkolu miało miejsce ciekawe spotkanie, a mianowicie z Panem Mieczysławem B. z Posterunku Policji w Kamionce. Poznaliśmy zasady bezpiecznego poruszania się po ulicach i drogach w naszej miejscowości i nie tylko. Mogliśmy na własne oczy zobaczyć wyposażenie każdego policjanta, które jest mu potrzebne do codziennej pracy aby pomagać innym. Na koniec każde z dzieci dostało  prezent - odblask, który sprawia że czujemy się bezpiecznie. Bardzo dziękujemy Tacie Marysi z grupy "Niedźwiadków" za pomoc przy organizacji spotkania.

Autor: ankakrupa
Powrót
Logo Biuletyn informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Godło polski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Dziecko z aparatem
Galeria
Laptop
Nauczanie online
Osoba podpisująca dokument
Statut
Telefon
Kontakt