Aktualności Drukuj Zapisz

"My się deszczu nie boimy , razem dobrze się bawimy"- Piknik rodzinny !

"My się deszczu nie boimy , razem dobrze się bawimy"- Piknik rodzinny

Pod takim hasłem odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez społeczność przedszkolną ,kończąc tym miłym akcentem rok przedszkolny. Impreza rozpoczęła się od szybkiej zmiany lokalizacji, ale dzięki niezawodnej Radzie Rodziców oraz uprzejmości Dyrektora Zespołu Szkół w Kamionce Panu Michałowi Nerlo impreza odbyła się na sali gimnastycznej zaprzyjaźnionej placówki . Na piknik przybyły całe rodziny, na które czekało moc atrakcji: dmuchańce, konkursy, fotobudka oraz konkurencje sportowe i zabawy ruchowe ,pokazy strażackie. Na pikniku nie zabrakło również dobrego jedzenia: kiełbasek z grila oraz pysznych ciast upieczonych przez rodziców.

 Uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków oraz rodziców świadczą, że piknik był udany.

Autor: ankakrupa
Powrót
Logo Biuletyn informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Godło polski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Dziecko z aparatem
Galeria
Laptop
Nauczanie online
Osoba podpisująca dokument
Statut
Telefon
Kontakt