Aktualności Drukuj Zapisz

Dzień Dziecka w Naszym Przedszkolu :)

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu :)

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiaja wszystkie dzieciaki, te małe i te duże.

To dzień pełen usmiechu, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrazeń !

W Naszym Przedszkolu tego dnia nie zabrakło również atrakcji .Bylo kino, zabawy z masami sensorycznymi,malowanie na folii ,wykonanie pięknego las w słoiku , upominki,pyszny podwieczorek,kolorowe balony a na placu przedszkolnym pojawiły sie nowe zabawki ufundowane przez Radę Rodziców. To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjeciach poniżej :)

Autor: ankakrupa
Powrót
Logo Biuletyn informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Godło polski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Dziecko z aparatem
Galeria
Laptop
Nauczanie online
Osoba podpisująca dokument
Statut
Telefon
Kontakt