Aktualności Drukuj Zapisz

Udział w konkursie "Czy znasz tę bajkę?"

Przedszkolaki z wizyta w szkole

Udział w konkursie "Czy znasz tę bajkę?"

18 maja 2023 r. odbył się konkurs "Czy znasz tę bajkę?" w Szkole Podstawowej w Kamionce w który wzięły udział dzieci z grup III i IV z naszego przedszkola . Dzieci obejrzały przedstawienie zaprezentowane przez oddział 0 c pod opieką p. Urszuli Ciotuchy, a następnie sprawdziły swoją wiedzę i umiejętności w 5 konkurencjach: rozwiązywanie zagadek, układanie puzzli, pytania od Złotej Rybki, segregowanie ziarenek ryżu i ciecierzycy oraz rozpoznawanie rekwizytu z bajki. W czasie zabawy integracyjnej "My jesteśmy krasnoludki" komisja w składzie: p. Joanna Podleśna, p. Ula Zarzycka i p. Anna Wrotkowska podsumowały zdobyte przez drużyny punkty. Rywalizacja była bardzo wyrównana i ostatecznie klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce - ex aequo drużyny Czerwonego Kapturka (ZS Kamionka), Calineczki (Przedszkole Samorządowe) i Królewny Śnieżki (ZS Kamionka) - zdobyły po 14 punktów

II miejsce - ex aequo drużyny Kopciuszka (Przedszkole Samorządowe) i Jasia i Małgosi (ZS Kamionka) - zdobyły po 12 punktów

Jednym z punktów programu było również wręczenie nagród w konkursie plastycznym "Moja ulubiona postać z bajki". Wyróżnione zostały następujące dzieci:

- Anastazja Malesa (Przedszkole Samorządowe)

- Tomasz Budzyński (ZS Kamionka)

- Leticia Łopuch (ZS Kamionka)

- Gabriela Pulińska (Przedszkole Samorządowe)

- Hanna Zieńczuk (ZS Kamionka)

Serdecznie gratulujemy wszystkim!

 

Autor: Przedszkole Samorządowe w Kamionce
Powrót
Logo Biuletyn informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Godło polski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Dziecko z aparatem
Galeria
Laptop
Nauczanie online
Osoba podpisująca dokument
Statut
Telefon
Kontakt