Dyżur wakacyjny w przedszkolu

Przedszkole Samorządowe w Kamionce ogłasza zapisy na dyżur wakacyjny w okresie od 1 do 31 sierpnia 2023 roku

dla dzieci uczęszczających w roku szkolnym 2022/2023 do przedszkola lub oddziałów przedszkolnych w Zespole Szkół w Kamionce i Szkole Podstawowej w Samoklęskach. Karty zgłoszeń można pobrać w przedszkolu lub ze strony internetowej przedszkola i złożyć w przedszkolu od 15 do 31 maja 2023 roku. Karty zgłoszenia na dyżur wakacyjny w lipcu w Zespole Szkół w Kamionce należy złożyć oddzielnie w sekretariacie szkoły (druk do pobrania w szkole).

Ikona docxRegulamin organizacji dyżuru wakacyjnego dla Przedszkola Samorządowego w Kamionce, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [15.39 KB]

Ikona docxKARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA NA DYŻUR WAKACYJNY W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W KAMIONCE, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [16.25 KB]