Aktualności Drukuj Zapisz

MALI EKOLODZY ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA ZIELONO CZYLI ROŚLINA ZAMIAST KOMINA

Przedszkolaki biorą udział w projekcie ekologicznym zorganizowanym przez „Innym i Sobie :Stowarzyszenie Mieszkańców i Przyjaciół Gminy Kamionka”

 

MALI EKOLODZY ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA ZIELONO

ROŚLINA ZAMIAST KOMINA

 

Jednym z istotnych zadań dorosłych, zarówno nauczycieli, jak i rodziców, powinno być nauczenie dzieci szacunku do przyrody. Umiejętność dostrzegania niepowtarzalnego uroku roślin jest umiejętnością, którą warto kształcić już u najmłodszych przedszkolaków. Dzieci są wrażliwe na piękno przyrody i naturalnie uczą się je doceniać i szanować .

Na dzisiejszych zajęciach warsztatowych ,zorganizowanych przez

„Innym i Sobie :Stowarzyszenie Mieszkańców i Przyjaciół Gminy Kamionka”

przedszkolaki dowiedziały się jak ważne są rośliny dla naszej planety ,dlaczego należy je sadzić, jak o nie dbać i co zrobić by powietrze wokół nas było czyste. Zdobytymi wiadomościami dzieci podzielą się ze swoimi najbliższymi a to wpłynie na środowisko w którym żyjemy !

Autor: Przedszkole Samorządowe w Kamionce
Powrót
Logo Biuletyn informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Godło polski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Dziecko z aparatem
Galeria
Laptop
Nauczanie online
Osoba podpisująca dokument
Statut
Telefon
Kontakt