Mikołajki gminne

Dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w części artystycznej „ Mikołajek gminnych” prezentując swoje umiejętności wokalne i recytatorskie.

Mikołajki Gminne

W niedzielę 4 grudnia w Zespole Szkół w Kamionce odbyły się – Mikołajki Gminne. Zaproszone na ta imprezę przedszkolaki wraz z rodzicami mogły skorzystać ze słodkiego poczęstunku, wypróbować dmuchaną zjeżdżalnię, pomalować twarzy . Dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w części artystycznej prezentując swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Następnie zaproszono św. Mikołaja do specjalnie zbudowanej na tę okazję mikołajowej krainy gdzie fotografował się z najmłodszymi uczestnikami imprezy i rozdawał słodycze.

Gośćmi specjalnymi obok św. Mikołaja byli: Dinozaur i Kropelka, ponieważ imprezą towarzyszącą była Akcja Poboru Krwi – tym razem 33 dawców oddało 15 litrów daru życia!