Aktualności Drukuj Zapisz

Z wizytą w piekarni :)

Przedszkolaki z wizyta w piekarni , poznają proces powstawania chleba i ciasteczek .

           Z wizytą w Piekarni

 
W ostatnim tygodniu dzieci z naszego przedszkola udały się na wycieczkę do Piekarni. Podczas wycieczki dzieci miały możliwość zobaczyć jak wygląda piekarnia od środka. Z wielkim zainteresowaniem przyglądały się pracy piekarza, poznały etapy powstawania pieczywa oraz produkty potrzebne do jego wypieku. Zobaczyły maszyny, które pomagają w pracy piekarzowi. W piekarni wszystko było ciekawe: ogromne misy na ciasto, wózki z upieczonym chlebem ,maszyna do krojenia pieczywa. 
Największe wrażenie wywarł na przedszkolakach ogromny piec.
 
Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom piekarni za okazaną gościnność oraz poczęstunek.         
Autor: Przedszkole Samorządowe w Kamionce
Powrót
Logo Biuletyn informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Godło polski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Dziecko z aparatem
Galeria
Laptop
Nauczanie online
Osoba podpisująca dokument
Statut
Telefon
Kontakt