Aktualności Drukuj Zapisz

Z wizytą w Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie

Straż Pożarna

Z wizytą w Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie

 

21 listopada dzieci z Przedszkola Samorządowego w Kamionce wybrały się na wycieczkę do Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie . Dzieci mogły zobaczyć różnego rodzaju wozy strażackie oraz zapoznać się ze sprzętem jakiego używają strażacy w swojej pracy.

Dzieci uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego w Sali „Ognik”. Na zajęciach dzieci obserwowały co może wywołać pożar w kuchni oraz jak się zachować w takiej sytuacji. Dzięki tym zajęciom przedszkolaki miały możliwość zapoznania się z pracą strażaka , wzbogacić wiedzę na temat bezpiecznego zachowania się w domu i w przedszkolu podczas pożaru, uświadomić sobie przyczyny powstawania pożarów oraz zaznajomić się z numerami alarmowymi .

 

Autor: Przedszkole Samorządowe w Kamionce
Powrót
Logo Biuletyn informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Godło polski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Dziecko z aparatem
Galeria
Laptop
Nauczanie online
Osoba podpisująca dokument
Statut
Telefon
Kontakt