Aktualności Drukuj Zapisz

Jesienna wycieczka do lasu

Wycieczka do lasu

Wycieczka do lasu

 

Korzystając ze sprzyjającej pogody dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do pobliskiego lasu. Przedszkolaki aktywnie poznawały przyrodę patrząc, słuchając i dotykając. Podziwiały różnorodność szaty roślinnej lasu: drzewa iglaste, liściaste, krzewy, mchy i runo leśne. Słuchały odgłosów lasu, poszukiwały mieszkania leśnych zwierząt, zbierały "skarby lasu" do kącika przyrody.
Wiele radości sprawiły wszystkim wędrówki po leśnych ścieżkach ,wszyscy w dobrych nastrojach wrócili do przedszkola.

 

Autor: Przedszkole Samorządowe w Kamionce
Powrót
Logo Biuletyn informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Godło polski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Dziecko z aparatem
Galeria
Laptop
Nauczanie online
Osoba podpisująca dokument
Statut
Telefon
Kontakt