Aktualności Drukuj Zapisz

Wizyta Pana Policjanta w przedszkolu

Wizyta Policjanta w przedszkolu

Wizyta policjanta w przedszkolu


Dnia 30.09.2022 r. nasze przedszkole odwiedził Pan policjant dzielnicowy aspirant sztabowy Mirosław Bujak z Komisariatu Policji w Kamionce. Tematem numer jeden było bezpieczeństwo dzieci na drogach, lecz nie obyło się bez wielu pytań maluchów dotyczących codziennej pracy policjanta.

Nasz gość rozmawiał z dziećmi o bezpiecznych zachowaniach na drogach, przypominał jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, jak zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba bądź zaatakuje pies . Przypominał również o konieczności noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe. Największym jednak zainteresowaniem cieszyły się wśród maluchów opowiadania o codziennej pracy Policji oraz demonstracja sprzętu policyjnego . Dziękujemy za wizytę !

 

Autor: Przedszkole Samorządowe w Kamionce
Powrót
Logo Biuletyn informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Godło polski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Dziecko z aparatem
Galeria
Laptop
Nauczanie online
Osoba podpisująca dokument
Statut
Telefon
Kontakt