Aktualności Drukuj Zapisz

Zamknięcie przedszkola z powodu bakterii w wodzie

Tego chyba nikt z nas się nie spodziewał. Po 5 dniach uczęszczania do przedszkola i naprawdę fajnej aklimatyzacji naszych przedszkolaków musimy zamknąć placówkę.

Z taką samą sytuacją zmierzyliśmy się we wrześniu ubiegłego roku. Z powodu wykrycia chorobotwórczych bakterii w wodzie z wodociągu miejskiego przedszkole nie może funkcjonować, ponieważ nie mamy możliwości przygotowywania posiłków dzieciom i woda nie nadaje się nawet do mycia rąk.

W związku z tym (jeśli woda nadal nie będzie nadawać się do użytkowania), zgodnie z obowiązującymi przepisami, od poniedziałku 12 września przedszkole rozpoczyna pracę zdalną. Na specjalnie utworzonej poczcie: przedszkolekamionka@onet.pl   hasło: Przedszkole#Kamionka2022  wychowawcy będą przesyłać Państwu propozycje zabaw z dziećmi. Zachęcamy do zaglądania i zabawy z dziećmi.

Proszę śledzić komunikaty na stronie www.kamionka.pl

Po uzyskaniu prawidłowych wyników badań wody, od następnego dnia wznawiamy swoją działalność (oby jak najszybciej).

Autor: Przedszkole Samorządowe w Kamionce
Powrót
Logo Biuletyn informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Godło polski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Dziecko z aparatem
Galeria
Laptop
Nauczanie online
Osoba podpisująca dokument
Statut
Telefon
Kontakt