Aktualności Drukuj Zapisz

Dyżur wakacyjny w przedszkolu

Przedszkole Samorządowe w Kamionce ogłasza zapisy na dyżur wakacyjny w okresie od 1 do 31 lipca 2022 roku dla dzieci uczęszczających w roku szkolnym 2021/2022 do przedszkola lub klasy "0" w Zespole Szkół w Kamionce. Karty zgłoszeń można pobrać w przedszkolu lub ze strony internetowej przedszkola i złożyć w przedszkolu do dnia 31 maja 2022 roku. Karty zgłoszenia na dyżur wakacyjny w sierpniu w Zespole Szkół w Kamionce należy złożyć oddzielnie w sekretariacie szkoły (druk do pobrania w szkole).

Autor: Przedszkole Samorządowe w Kamionce
Powrót
Logo Biuletyn informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Godło polski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Dziecko z aparatem
Galeria
Laptop
Nauczanie online
Osoba podpisująca dokument
Statut
Telefon
Kontakt