Aktualności Drukuj Zapisz

Nasze dzieci niebezpieczne w sieci

Nie od dziś wiadomo, że Internet przynosi wiele korzyści, ale warto również wskazywać, zwłaszcza dzieciom, że niesie ze sobą różnego rodzaju zagrożenia.

Jest to szczególnie ważne w obecnej sytuacji, gdy dzieci spędzają w sieci wiele czasu, nie tylko na przyjemnościach, ale także na nauce. O bezpieczeństwo dziecka w sieci powinni dbać przede wszystkim rodzice, uczyć, jak mądrze korzystać z zasobów Internetu.

Zachęcamy Rodziców do zapoznania się z materiałami informacyjnymi opracowanymi przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu dotyczącymi bezpiecznego korzystania z internetu przez nasze dzieci i nastolatków.

1. Dzieci w wirtualnej sieci

https://kuratorium.lublin.pl/gsok/include/pliki.php?cl=pliki&akc=dl&id=18274

2. Nastolatki w wirtualnym tunelu

https://kuratorium.lublin.pl/gsok/include/pliki.php?cl=pliki&akc=dl&id=18275

 

 

Autor: Przedszkole Samorządowe w Kamionce
Powrót
Logo Biuletyn informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Godło polski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Dziecko z aparatem
Galeria
Laptop
Nauczanie online
Osoba podpisująca dokument
Statut
Telefon
Kontakt