Aktualności Drukuj Zapisz

Bal karnawałowy w przedszkolu

Bal karnawałowy

BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider - Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Przebierańcy świetnie się bawili uczestnicząc we wspólnych zabawach a pomiędzy tańcami i konkursami przedszkolaki odpoczywały zajadając popcorn oraz karnawałowe przysmaki przygotowane przez panie z kuchni

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego balu .

 

Autor: Przedszkole Samorządowe w Kamionce
Powrót
Logo Biuletyn informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Godło polski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Dziecko z aparatem
Galeria
Laptop
Nauczanie online
Osoba podpisująca dokument
Statut
Telefon
Kontakt