Aktualności Drukuj Zapisz

Atrakcje ostatnich tygodni :)

Atrakcje ostatnich tygodni .

Atrakcje ostatnich tygodni :)

 

Ostatnie tygodnie w naszym przedszkolu obfitowały w wiele atrakcji. Mieliśmy okazję uczestniczyć w koncertach muzyki patriotycznej i bożonarodzeniowej , gościliśmy leśników z nadleśnictwa w Lubartowie , świętego Mikołaja oraz odwiedziliśmy bibliotekę. Przedszkolaki wraz z rodzinami wzięły udział akcjach charytatywnych : „Pomóż dzieciom przetrwać zimę” i „Paczka dla seniora” oraz konkursie plastycznym na „Ekologiczną i rodzinną ozdobę bożonarodzeniową”.

Wszystkim osobom i instytucjom , które pomogły nam w współorganizacji serdecznie dziękujemy.

 

Autor: Przedszkole Samorządowe w Kamionce
Powrót
Logo Biuletyn informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Godło polski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Dziecko z aparatem
Galeria
Laptop
Nauczanie online
Osoba podpisująca dokument
Statut
Telefon
Kontakt