Aktualności Drukuj Zapisz

Organizacja oddziału dla dzieci w szkole

Ze względu na obecną sytuację z wodą w Kamionce i trudnym do określenia terminem powrotu do normalnego funkcjonowania przedszkola, uruchamiamy oddział przedszkolny dla dzieci w Zespole Szkół w Kamionce...

Mamy do dyspozycji jedną salę w szkole, więc możemy zapewnić miejsca tylko dla grupy 25 dzieci. Z tego względu do piątku 24 września 2021r. do godziny 12.00 oczekujemy na oświadczenia  o zatrudnieniu obydwojga rodziców (lub jednego rodzica w przypadku samotnego wychowywania dziecka) i braku możliwości zapewnienia opieki dla dziecka przez innego członka rodziny. Oddział w szkole będzie to grupa łączona dzieci z wszystkich grup przedszkolnych z dyżurami wszystkich nauczycieli i pracowników obsługi. Bardzo prosimy o zgłaszanie tylko tych dzieci które naprawdę potrzebują opieki .

Wnioski mogą Państwo przesyłać e-mailem na adres przedszkola przedszkolekamionka@o2.pl 

 

Autor: Przedszkole Samorządowe w Kamionce
Powrót
Logo Biuletyn informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Godło polski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Dziecko z aparatem
Galeria
Laptop
Nauczanie online
Osoba podpisująca dokument
Statut
Telefon
Kontakt