Aktualności Drukuj Zapisz

Informacja dla Rodziców

Kolejna bardzo zła wiadomość dla przedszkola i Rodziców. Wyniki badań wody nadal są nieprawidłowe. Kolejne wyniki będą znane w poniedziałek 27 września i wtedy będą podejmowane kolejne decyzje dotyczące naszej placówki.

Drodzy Państwo - doskonale rozumiemy wasze zniecierpliwienie, my tez chcemy już powrotu do normalności. Niestety w obecnej sytuacji przedszkole nie jest w stanie funkcjonować tak, aby zapewnić Waszym dzieciom bezpieczeństwo. Mamy całkowity zakaz przygotowywania posiłków dla dzieci wydany przez PSSE w Lubartowie. Nawet mycie rąk przez dzieci wymagałoby użycia około 1,5 l ciepłej (!), mineralnej wody lanej z butelki, na dziecko (obowiązują nas dodatkowo procedury covidowe). Przeniesienie przedszkola na ten czas do Zespołu Szkół w Kamionce wymaga zgody PSSE w Lubartowie - procedury będą trwały dłużej niż oczekiwanie na dobrą wodę.
Autor: Przedszkole Samorządowe w Kamionce
Powrót
Logo Biuletyn informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Godło polski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Dziecko z aparatem
Galeria
Laptop
Nauczanie online
Osoba podpisująca dokument
Statut
Telefon
Kontakt