Aktualności Drukuj Zapisz

Dzień Dziecka w Przedszkolu

Dzień Dziecka to radosny czas .

W słoneczne, wtorkowe przedpołudnie, wszystkie dzieci z naszego przedszkola radośnie obchodziły swój ulubiony dzień, czyli Dzień Dziecka .Tego dnia staraliśmy się jak to tylko możliwe, aby naszym dzieciom umilić czas. Radości przysporzyły takie atrakcje jak malowanie na folii ,robienie pizzy, tańce, wykonywanie zdjęć w foto budce oraz udział w seansie filmowym .W trakcie oglądania filmu dzieci jadły pyszny popcorn . Na zakończenie tego wesołego i pełnego wrażeń dnia, każdy przedszkolak został poczęstowany słodkościami przygotowanymi przez Radę Rodziców.

Serdecznie dziękujemy wszystkim , którzy zaangażowali się w organizacje atrakcji dla naszych milusińskich : Rodzicom, Radzie Rodziców Przedszkola samorządowego w Kamionce, Dyrekcji Zespółu Szkół w Kamionce im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Centrum Kultury .

 

Wszystkiego najlepszego naszym milusińskim składają wszyscy pracownicy przedszkola.

 

Autor: Przedszkole Samorządowe w Kamionce
Powrót
Logo Biuletyn informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Godło polski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Dziecko z aparatem
Galeria
Laptop
Nauczanie online
Osoba podpisująca dokument
Statut
Telefon
Kontakt