Aktualności Drukuj Zapisz

Dzień Kobiet w przedszkolu

8 marca 2021r. to podwójne święto w naszym przedszkolu – Dzień Kobiet oraz powrót przedszkolaków po miesięcznej przerwie spowodowanej awarią wody.

Po osuszaniu budynku i pracach remontowych, dzieci z radością powróciły do swoich sal i zabawek. W tym dniu wszystkie Kobiety – małe i duże zostały obdarowane przez chłopców pięknymi kwiatami. O naszych Kobietach pamiętali też Rodzice z Rady Rodziców i przygotowali dla wszystkich przedszkolaków i Pań pracujących w przedszkolu słodki upominek.

Jak co roku, pomimo pandemii, wybraliśmy się z kwiatami dla Pań pracujących w instytucjach na terenie Kamionki. Łukasz, jako przedstawiciel męskiej części przedszkolnej gromadki, wręczał kwiaty Paniom z Miejskiej Biblioteki Publicznej im. J.I. Kraszewskiego w Kamionce, z Urzędu Miejskiego w Kamionce oraz Banku Spółdzielczego w Kamionce.

 

 

Autor: Przedszkole Samorządowe w Kamionce
Powrót
Logo Biuletyn informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Godło polski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Dziecko z aparatem
Galeria
Laptop
Nauczanie online
Osoba podpisująca dokument
Statut
Telefon
Kontakt