Aktualności Drukuj Zapisz

Z wizytą w szkole

Dla 5-latków z naszej placówki ten rok jest ich ostatnim rokiem w naszym przedszkolu. Przed nimi nowa przygoda – nauka w szkole

Korzystając z gościnności Zespołu Szkół im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kamionce w czasie remontu naszego budynku i aby ułatwić dzieciom start w szkolną rzeczywistość, w dniach 4 i 5 marca 2021r. przedszkolaki zwiedzały szkołę. Dzieci były pod wrażeniem pracowni chemicznej, biblioteki, świetlicy, pokoju nauczycielskiego i gabinetu Dyrektora. Miały też okazję usiąść w Sali nauki języków obcych oraz ćwiczyć w sali gimnastycznej.

Mamy nadzieję, że ta miła wycieczka, której przewodnikami byli Pani Wicedyrektor Urszula Zarzycka i Pan Dyrektor Michał Nerlo ułatwi przedszkolakom przekroczenie progu szkoły we wrześniu.

 

 

Autor: Przedszkole Samorządowe w Kamionce
Powrót
Logo Biuletyn informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Godło polski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Dziecko z aparatem
Galeria
Laptop
Nauczanie online
Osoba podpisująca dokument
Statut
Telefon
Kontakt