Aktualności Drukuj Zapisz

KILKA INFORMACJI DLA RODZICÓW

(zamiast tradycyjnego zebrania)

 1. Ze względu na brak możliwości bezpośredniego kontaktu wychowawców z Rodzicami, proponujemy Państwu konsultacje telefoniczne.  Nauczyciele są do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 510 858 168 w godzinach 15.00 – 16.00 w dniach:
 1. Anna Jedut , grupa II – poniedziałek 7 grudnia 2020r
 2. Anna Krupa – logopeda – wtorek 8 grudnia 2020r
 3. Krystyna Banucha, grupa IV – środa 9 grudnia 2020r
 4. Dorota Ługowska, grupa I – czwartek 10 grudnia 2020r.
 5. Renata Pulińska-Gładosz, grupa III – piątek, 11 grudnia 2020r.

Konsultacje będą organizowane raz w miesiącu – terminy będą podawane w późniejszym czasie. W sprawach bieżących prosimy o kontakt z wychowawcami na numer telefonu przedszkola.

 1. Do 15 grudnia 2020r. prosimy o zapisywanie dzieci na oddział dyżurny w czasie ferii świątecznych (od 23 do 31 grudnia 2020r. – z wyłączeniem Wigilii), oraz na ferie zimowe (od 4 do 15 stycznia 2021r).
 2. Od nowego roku będziemy mieć nową stronę internetową przedszkola i nowy adres. Obecna strona  www.kamionka.przedszkolna.net  działa tylko do 18 grudnia.
 3. Przypominamy o zgłaszaniu nieobecności dzieci w przedszkolu najpóźniej do 8.00 rano w dniu nieobecności – sms lub dzwoniąc na numer  510 858 168. Jeśli Rodzic nie zrobi odpisu , pokrywa koszt wyżywienia w danym dniu.
 4. Wyżywienie w przedszkolu realizowane jest  zgodnie z przepisami rozporządzenia  Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016 r. w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach (Dz.U. z 2016r, poz. 1154) – link do rozporządzenia: http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20160001154/O/D20161154.pdf   Jeśli macie Państwo pomysły na atrakcyjne dania, takie, które lubią wasze dzieci i są zgodne z zasadami racjonalnego żywienia, prosimy o kontakt z intendentem lub przesyłanie przepisów na adres e-mail przedszkola: przedszkolekamionka@o2.pl
 5. Ze względu na sytuację epidemiologiczną w dalszym ciągu Rodzice przyprowadzają i odbierają dzieci przed drzwiami przedszkola.  Dziecko należy odebrać od pracownika przedszkola przy drzwiach wejściowych. Jeśli Rodzic czeka w samochodzie, a dziecko wychodzi samo na ulicę – bierze za dziecko pełną odpowiedzialność.
 6. Mikołajki w przedszkolu – w poniedziałek 7 grudnia.
 7. Co udało nam się zrealizować:
 • odbyła się próbna ewakuacja przedszkola
 • Dzień Pluszowego Misia
 • Andrzejki
 • wpłynęła jedna praca na konkurs „Wakacje na wsi” zorganizowany przez Urząd Statystyczny w Lublinie – praca została wysłana; dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie;
 • dzieci 5-letnie wzięły udział w konkursie na projekt znaczka pocztowego „Kamionka moje miasto” organizowanym przez Zespół Szkół w Kamionce, prace na konkurs wykonywane były w przedszkolu

9.  Czego niestety nie będzie w tym roku:

 • Jasełka z okazji świąt Bożego Narodzenia
 • Dzień Babci i Dziadka
 • zabawa karnawałowa

10.  Frekwencja w przedszkolu w okresie od 1 września do 30 listopada 2020 r.

 

Procentowy rozkład frekwencji w miesiącu wrzesieĶ - październik - listopad

Miesiąc

Grupa I

Grupa II

Grupa III

Grupa IV

Średnia frekwencja w przedszkolu

wrzesień

64%

68%

64%

72%

67%

październik

52%

56%

64%

72%

61%

listopad

68%

64%

68%

80%

70%

 

 11. W sprawach bieżących prosimy o kontakt i wyjaśnianie problemów, ponieważ czasami dowiadujemy się o sprawach przedszkolnych od osób niezwiązanych z przedszkolem.

 

    Joanna Podleśna

Dyrektor Przedszkola

Autor: Przedszkole Samorządowe w Kamionce
Powrót
Logo Biuletyn informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Godło polski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Dziecko z aparatem
Galeria
Laptop
Nauczanie online
Osoba podpisująca dokument
Statut
Telefon
Kontakt